Mədəniyyət müəssisələrinin ictimaiyyətlə əlaqələrə məsul şəxsləri üçün seminar təşkil edilib
Azerbaycan Respublikasinin Medianin Inkisafi Agentliyinin aciqlamasi
Azərbaycan Respublikasının Medianın İnkişafı Agentliyinin açıqlaması
“Azerbaycan milli metbuatinin 150 illiyi (1875–2025)” Azerbaycan Respublikasinin yubiley medalinin tesis edilmesi ile elaqedar “Azerbaycan Respublikasinin orden ve medallarinin tesis edilmesi haqqinda” Azerbaycan Respublikasinin Qanununda deyisiklik edilmesi barede” Azerbaycan Respublikasinin 2025-ci il 3 fevral tarixli 132-VIIQD nomreli Qanununun tetbiqi haqqinda Azerbaycan Respublikasi Prezidentinin Fermani
“Azərbaycan milli mətbuatının 150 illiyi (1875–2025)” Azərbaycan Respublikasının yubiley medalının təsis edilməsi ilə əlaqədar “Azərbaycan Respublikasının orden və medallarının təsis edilməsi haqqında” Azərbaycan Respublikasının Qanununda dəyişiklik edilməsi barədə” Azərbaycan Respublikasının 2025-ci il 3 fevral tarixli 132-VIIQD nömrəli Qanununun tətbiqi haqqında Azərbaycan Respublikası Prezidentinin Fərmanı